Başlangıç > Dram – Trajedi Filmleri > Hiçbiryerde film izle

Hiçbiryerde film izle

Hiçbiryerde film izle

hiçbiryerde izle, hiçbiryerde seyret, hiçbiryerde filmi online izle, hiçbiryerde filmini seyret, zuhal olcay filmleri, eski dram filmi izle.

Bir 2002 Yapımı Zuhal Olcay filmi. Tayfun Pirselimoğlu’nun Yönetmen ve Senaryosu ile gerçekleştirilen filmde bazı sahneler insanın içini sızlatıyor diyebilirim.

Filmin Oyuncuları;
Zuhal Olcay – Parkan Özturan – Devin Özgür Çınar – Michael Mendl – Ruhi Sarı – Meral Okay – Cezmi Baskın ve son oalrak Şehsuvar Aktaş filmde yer alıyor.

Filmde Şükran Haydarpaşa garının gişesinde çalışan 40 yaşında bir kadın. Tek oğlu Veysel bir tel çekme atölyesinde çalışır. Ölmüş kocası politik olaylara karıştığı için çok acı çeken Şükran, oğlunu bu tür olaylardan uzak tutarak korumaya çalışmaktadır. Ama bir gün Veysel kaybolur, Şükran’ın onu bulma çabaları da sonuçsuz kalır. Yetkili makamlar da ona yardım etmez. Veysel adında hiç kimsenin tutuklanmadığını söyleyip, bilinmeyen cesetleri tanımasını isterler. Bunların arasında bir tanesi tanınmayacak haldedir ve Şükran onun Veysel olmadığından emindir, ama oğlunun nişanlısı Şule onun Veysel olduğu konusunda diretir. Veysel’in hiçbir politik olaya karışmadığından emin olduğu için Şükran, Şule ile kavga eder ve Veysel’in hayatta olduğu ve bir gün mutlaka ortaya çıkacağı konusunda ısrar eder. Şükran umutsuzca her yerde oğlunu aramaya başlar.

Yazar; Bebu

Hiçbiryerde filmi izle, Depodepo.net Film izle, iyi seyirler diler..

<embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-333392685600083006&quot; width="448" height="365" wmode="transparent" /]

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: